The Cappa

Lüks Bir Deneyimin Keyfini Çıkarın
Asr-ı Alâ Hotel

Bodrum’da yer alan Muhafazakar Otelimiz İslami şartlara uygun Alkolsüz Her şey Dahil hizmet vermektedir. Muhafazakar konsepte uygun helal sertifikalar ile modern ve konforlu bir tatil deneyimi.

Denize 150 metre uzaklıkta bulunan Asr-ı Ala Hotel, Turgut Reis Marinaya 5 km, Milas Havaalanı’na 50 km, Bodrum merkeze 20 km, alışveriş merkezlerine 20 km mesafededir.

Otelimizin 152 odası ve 306 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Bodrumun eşsiz manzaraya sahip Akyarlar bölgesinde konumlanmıştır. Otelimiz Alkolsüz Her şey Dahil konsepti ile hizmet vermektedir.

Tesisimizde deniz, kum ve güneş dolu unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz..

Rezervasyon

+90 252 424 01 01

The Cappa

Asr-ı Alâ Hotel
Hizmetler

Bodrum’da yer alan Muhafazakar Otelimiz İslami şartlara uygun alkolsüz hizmet vermektedir. Muhafazakar konsepte uygun helal sertifikalar ile modern ve konforlu bir tatil deneyimi.

Keyifli ve eğlenceli aktivite seçenekleriyle zihninizi ve ruhunuzu yenileyebilir, yılın tüm yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz..

Rezervasyon

+90 252 424 01 01
Asr-ı Alâ Otel
Ücretsiz Hizmetler
Mini Club

Çocuklara özel alanlar ile neşeli vakitler geçirecekleri ayrı bir dünya ile tatiliniz boyunca çeşitli aktiviteler.

Otopark

Araçlarınız için güvenli ve otele ait otopark alanı. Ayrıca ücretsiz vale hizmeti.

Kadınlar Havuzu

Kadınlar Havuzuna 6 Yaş Üzeri Erkek Çocukları alınmaz. Cep telefonları ile giriş alanındaki kasalarda muhafaza edilmek üzere alınmakta olup, havuz alanında cep telefonu kullanımı ve çekim yapılmasına müsaade edilmemektedir.

Türk Hamamı & Sauna

Türk Hamamı & Sauna 09:00 -12:00 arası Kadın saati 1200 - 15:00 arası Erkekler için ücretsiz. Diğer saatlerde randevulu ve ücretli.

Wi-Fi Internet

Lobi ve odalara özel 7/24 internet sağlıyoruz.

Asr-ı Alâ Hotel

Misafir Yorumları

Call Now Button