Asr-ı Alâ Otel
Keyifli Bir Tatilin Adresi

Girişte Soğuk İçecek ve Lokum & Çikolata İkramı ile otelimize adım attığınız andan itibaren sizleri geniş hizmetlerimiz ve profesyonel kadromuz ile bambaşka bir dünyaya davet ediyoruz.

Otelimizin hizmetleri;

Açık Otopark
Asansör
Araç kiralama*
Çamaşırhane*
Mescid
Nargile*
Telefon*
Transfer Hizmeti*
Wifi
Yat turu*
Oyun makinaları*
Market*

*ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Rezervasyon

+90 252 424 01 01

Havuzlar ve Plaj

1 adet Karma (Kadın-Erkek) Yüzme Havuzu (2 bant kaydıraklı, Kadınlar için haşema orunluluğu bulunmaktadır) 1 adet Çocuk Havuzu (Karma havuz bölgesinde) 1 Adet Çocuk Havuzu(Kadınlar havuzu bölgesinde) 1 Adet Kadınlar Havuzu. (Kadınlar havuzundan, tüm yaştaki Kız çocukları ve 0-6 yaş arası Erkek çocukları faydalanabilir. Cep telefonları ile giriş alanındaki kasalarda muhafaza edilmek üzere alınmakta olup, havuz alanında cep telefonu kullanımı ve çekim yapılmasına müsaade edilmemektedir.
Plaj Kadın ve Erkekler için ortak kullanım alanıdır. Plajımız Otelimize ait olup, şezlong şemsiye ücretsiz olarak kullanılmaktadır. İskelemiz ve Plajda belirtilen saatlerde Yiyecek& İçecek servisi veren Snack Barımız mevcuttur.

Hergün 10.00 - 18.00 saatleri arası kullanıma açıktır.

Spa & Masaj

Otelimizde bulunan masaj odası SPA katında uzman masör ve masözlerimiz tarafından Aroma Terapi, Antistress Masajı, Bali, Thai ve Hot Stone masajları ile yenilenmenin tadına varın. Spa kelime anlamı sudan gelen sağlık demektir. Doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri ile uygulanmaktadır. Gün boyu süren hayat koşuşturması, iş stresi ve yorgunluğu atmanın en iyi yoludur.

Hergün 09.00 - 18.00 saatleri arası kullanıma açıktır.

Mini Club

Hava şartlarına göre hem yazlık hem kışlık mini clublarımız alanında uzman personelimize güvenerek bırakabileceğiniz alanlar olup, yüz boyama sandalye kapmaca boyama aktiviteleri vb. bir çok etkinlik çocuklarımızın hem sosyal gelişimine hem de becerilerinin artmasına yardımcı olacak artan zamanlarda salıncaklar mini döner salıncaklar vb. çeşit çeşit oyun parkurlarımızda neşeli vakitler geçirecektir

Hergün 10.00 - 18.00 saatleri arası kullanıma açıktır.

Asr-ı Alâ Hotel

Misafir Yorumları

Call Now Button